Thjeshtësia e çuar në esktrem bëhet elegancë!

"Nëse do më duhej të zgjidhja midis rrobave dhe mobiljeve, do të zgjidhja moblijet"
Julianne Moore, aktore

Thjeshtësia e çuar në esktrem bëhet elegancë!

Dizajne të frymëzuara nga brezi i ri, me prekje klasike

Ambient që nuk do dëshironit ta braktisni

Kreativiteti nga zemra e drurit

Ne mobilojmë ëndrrat

Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2.

Na kontaktoni

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this